امروز : 01 آذر 1396

بیمه عمر پاسارگاد

مدیر فروش محمدرضا رمضان کد 9070242

نکاتی جالب درباره بیمه عمر

تحقیقاتی که دانشمندان دانشگاه هاروارد در اروپا و امریکا انجام دادن نشون میده کسانی که بیمه­ زندگی دارند ازکسانی که بیمه زندگی ندارند 30% امید به زندگی بیشتری دارند  و از نظر ابتلا به بیماری های غیر قابل درمان و بیماری های قابل درمان 30درصد سالمتر هستند .

می دانید چرا؟؟؟

چون این افراد از لحاظ مالی که بر میگرده به مبحث پس انداز با سود بسیار بالا، برداشت از اندوخته و وام بدون ضامن، و از لحاظ پوشش زندگی و درمان که برمیگرده به پوشش فوت به هر علت ، پوشش فوت به علت حادثه ، امراض خاص ، نقص عضو و از کارافتادگی و هزینه پزشکی خیالشون از آینده مالی خودشون ، آینده خانواده پس از فوت و آینده مالی - درمانی هنگام حادثه و بیماری و نقص عضو راحته و میدونند که یه پشتیبان قوی دارند، پس با خیال آسوده به زندگی حال فکر میکنند و لذت میبرند.

 

همه­ ما درزندگی برای رفع یکسری ازنیازهای خودبه پول نقدنیاز داریم. اولین راه ­که به نظرمان می­ آید استفاده ازحساب سپرده ای است که­ برای روزمبادا افتتاح کرده بودیم.

با مراجعه به بانک ­با این­ گزینه مواجه خواهیم شدکه چون شما پولتان را قبل ازموعد برداشت می کنید به شما جریمه تعلق خواهد گرفت و از سودی که درابتدا مورد نظر بود،کمترنصیبتان خواهد شد.

شاید گزینه بعدی گرفتن وجه دستی از دوستان یا آشنایانمان باشد که این امر اگر توسط ایشان هم برآورده شود با نوعی سرشکستگی همراه خواهد بود. این احساس زمانی رخ خواهد داد که دوست ذکرشده تقاضای ما را لبیک گفته و نیاز مارا برطرف سازد.

حال اگر نتوانیم از جانب دوستان خود به نتیجه مناسبی برسیم، ناگزیر دنبال گرفتن وام از موسسات مالی یابانک ها خواهیم افتاد.

جدا از زمان طولانی و روند فرسایشی یافتن یک وام در کمترین زمان ممکن و همچنین نرخ بالای بهره وام (که خودیک حکایت دور و دراز دارد)، باید باز هم مزاحم دوستانمان برای ضامن شدن ایشان برای بازپرداخت وام مورد نیاز شویم.

حال اگر فرد درابتدا یک بیمه نامه زندگی و سرمایه گذاری به جای یک حساب سپرده بانکی داشته باشد می تواند بدون بستن حساب سپرده و روند سود دهی آن، به میزان 90درصد اندوخته خود از شرکت بیمه تقاضای وام کند.

نکته جالب­تر اینکه شرکت بیمه ازفرد هیچ نوع­ ضمانتی دریافت نخواهدکرد و نرخ بهره ­ای که بابت ­این وام از فرد دریافت خواهدکرد درحد یک چهارم نرخ های بانکی است.

از همه اینها مهم­تر زمان رسیدن به این وام است که در کمترین زمان ممکن به وقوع می پیوندد.

 

به همین خاطره که 70% اروپایی ها و امریکایی ها و حتی آسیای شرق بیمه زندگی دارند و متاسفانه این آمار در ایران فقط 3% هست.